مهم و فوری اطلاعیه ویژه برای باغداران درخت گردو
مواظب علف های هرز باشید

مواظب علف های هرز باشید

انتشار: یک سال پیش | دسته بندی: آفات

نکته باغداری شماره یک: از رشد علف های هرز و چمن ها در اطراف درخت جلوگیری کنید. زیرا این گیاهان در جذب مواد مغذی با درخت گردو به رقابت می پردازند و همچنین باعث جذب حشرات و آفات می شوند. شما به عنوان باغدار حرفه ای بایستی مبارزه با علف های هرز را در اولویت قرار دهید و همیشه با مدیریت بر محیط باغ علف های هرز را در ابتدای رشد با استفاده از مکانیزم هایی که در قسمت مقالات رایگان و آموزش های کاربردی در سایت مورد بررسی قرار گرفته از بین ببرید. تا باغی آباد و درختانی شاداب را پرورش دهید.باغ شهری مجموعه ای از اطلاعات کاملا اختصاصی است که میتواند برای شما باغدار محترم نقش یک کارشناس همیشه فعال را ایفا کند ما علاقه مندیم با شما تعامل بیشتری داشته باشیم به شما توصیه می کنیم همین حالا در بزرگترین جامعه باغداری کشور ثبت نام نمایید.


کتاب سیر تا پیاز درخت گردو

جدیدترین محصول آموزشی

کتاب سیر تا پیاز درخت گردو برای باغداری درخت گردو لازم است، هر فردی که در حوزه درخت گردو فعالیت می کند و یا قصد احداث باغ گردو را دارد باید بداند که دنیای باغداری این درخت چه میگذرد و با شیوه های باغداری و نکات اختصاصی این درخت آشنا شود.

در صورتی که شما قصد احداث باغ گردو را دارید کتاب سیر تا پیاز درخت گردو شما را برای یک شروع قوی آماده می کند و دیدگاه شما را نسبت به این درخت تغییر خواهد داد.

مطالعه مشخصات کتاب

نکات باغداری بیشتر

دیدگاه های ارزشمند کاربران


باغ‌شهری | آموزش باغداری - فروشگاه اینترنتی باغداری

باغ‌شهری چیست؟

ورود به باغ شهری

ثبت نام

راه های ارتباطی با باغ‌ شهری

تماس با ما

باغ شهری را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام باغ شهری

تلگرام باغ شهری

با باغ‌شهری یک قدم فراتر! حقوق محفوظ است - ۱۳۹۸ «نسخه ۲.۲»